Mgr Paulina Kozak

Paulina Kozak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku biologia, Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie kierunku zootechnika oraz Krakowskiej Szkoły Innowacji kierunku technik weterynarii. Dodatkowo odbyła półroczną wymianę studencką w ramach unijnego programu LLP Erasmus na uczelni Masarykova Univerzita w Brnie w Republice Czeskiej. Jej pasja do poznawania świata zwierząt, jak u większości pasjonatów, rozpoczęła się we wczesnych latach dziecięcych. To świat dzikich zwierząt, ich interakcji ze środowiskiem oraz schematy przystosowań, są jej prawdziwą miłością, stąd w pierwszej kolejności zdecydowała się na studia biologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim.
Obecnie pracuje jako technik weterynarii i od kilku lat zdobywa doświadczenie w zawodzie w przychodniach weterynaryjnych na terenie Wrocławia. Swoja wiedzę stara się na bieżąco pogłębiać dzięki uczestnictwu w kursach bądź webinarach.
Prywatnie jest „umiarkowanym nerdem” i „dzieckiem lat 90”, który swój wolny czas spędza czytając książki bądź oglądając filmy o superbohaterach.

Poznaj też

Lekarz weterynarii, specjalista chirurg

Beata Cieśla ukończyła Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Weterynaryjnym we Wrocławiu. Po odbyciu stażu pogłębiała swoją…

Lekarz weterynarii

Patrycja Lesisz-Kawecka jest absolwentką krakowskiej weterynarii. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem,…

Lekarz weterynarii

Hanna Pawelec jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.